Jak zostać Tumblr Girl?

Author

Categories

Share

Inspirują Cię Tumblr Girls? Sprawdź, jak stać się jedną z nich!

Kim jest Tumblr Girl? To ikona stylu, kobiecy ideał. O niej marzą chłopcy, a dziewczyny chcą być takie, jak ona. Tumblr Girl jest piękna, szczupła i ubiera się modnie. Ma iPhone’a i pija kawę w Starbucks’ie.

Jak zostać Tumblr Girl?

Selfie. Tumblr Girl to królowa selfie. Jak robić dobre zdjęcia? Zasłoń twarz włosami, ręką, czapką z daszkiem lub po prostu telefonem. Bądź tajemnicza!

Jak zostać Tumblr Girl?

Stylówki. Tumblr Girl wie co jest modne. Adidas Superstar lub trampki, kurtka bomber, czapka z daszkiem, spodnie z dziurami, szorty z wysokim stanem, krótkie topy – to są Twoje must have, których nie może zabraknąć w Twojej szafie!

Jak zostać Tumblr Girl?

Makijaż. Idealne brwi to podstawa. Dobrze byłoby również mieć duże usta. Jeśli matka natura nie była dla Ciebie łaskawa, musisz nauczyć się odpowiednio malować (kilka wskazówek znajdziesz TUTAJ [klik]). Oczywiście jeśli Cię stać, używaj błyszczyków sygnowanych nazwiskiem Jenner, pozostałe kosmetyki (szczególnie pomadki i podkłady, pudry itd.) muszą być z firmy MAC. Jeśli nie masz tylu pieniędzy, to po prostu pochwal się efektem końcowym w postaci selfie.

Jak zostać Tumblr Girl?

Fryzura. Obowiązkowo dwa bokserskie warkocze lub koczki! Ewentualnie rozpuszczone włosy, messy bun lub czapka z daszkiem, jeśli nie miałyśmy czasu na ich umycie.

Jak zostać Tumblr Girl?

Dodatki. Choker, septum w nosie (niekoniecznie prawdziwy), plecak, iPhone i kubek z kawą ze Starbucks’a to są znaki rozpoznawcze Tumblr Girl. Duża ilość pierścionków też jest okej.

Jak zostać Tumblr Girl?

Bielizna. Obowiązkowo Calvin Klein lub koronkowa, wystająca spod ubrań. Innej nawet nie pokazuj. Oczywiście musisz mieć też odpowiednią figurę, ale nikt nie powiedział, że bycie idealną jest łatwe

Author

Share