Szczupły brzuch, uda i pośladki w 30 dni! Podejmij z nami wyzwanie!

Author

Categories

Share

Zima to najlepszy czas na rozpoczęcie walki o wymarzoną figurę! Podejmij z nami fit wyzwanie!

Do lata zostało już tylko 5 miesięcy, więc jeżeli chcesz zdążyć z formą do wakacji, powinnaś zacząć ćwiczyć już teraz. Podejmij z nami wyzwanie i zawalcz o wymarzoną sylwetkę.

Szczupły brzuch, uda i pośladki w 30 dni! Podejmij z nami wyzwanie!

*Kliknij w obrazek, aby wyświetlić pełny rozmiar*

Jaki jest cel naszego fit wyzwania?

Jeśli marzysz o tym, aby wyszczuplić brzuch, uda i pośladki, to dobrze trafiłaś 🙂 Podejmij z nami wyzwanie – przez miesiąc wyrób sobie nawyk ćwiczeń i zdrowego odżywiania, a latem wskocz w krótkie szorty i crop top i pochwal się swoim wspaniałym ciałem! Dość patrzenia z zazdrością na inne dziewczyny! Spełnij swoje marzenia o szczupłej sylwetce i niech na Ciebie patrzą z zazdrością!

Jakie ćwiczenia wykonywać podczas fit wyzwania?

Same ćwiczenia na poszczególne części ciała, nie sprawią, że pozbędziesz się tłuszczu z tych miejsc, dlatego niezbędny będzie trening cardio (np. bieganie, jazda na rowerze, skakanie na skakance, pływanie na basenie lub orbitrek na siłowni).

Jeśli Twoim celem jest jedynie wyrzeźbienie mięśni, możesz zamiast cardio trenować Mel B, ale bez Tiffany (tak, aby ćwiczenia na boczki były wykonywane co drugi dzień) lub wybrać np. trening Skalpel Ewy Chodakowskiej. W niedziele rób sobie wolne od ćwiczeń, aby Twój organizm mógł się zregenerować.

Szczupły brzuch, uda i pośladki w 30 dni! Podejmij z nami wyzwanie!

Trening:

1. Rozgrzewka

Przez wiele osób znienawidzona, ale omijając ją możesz nabawić się kontuzji! Pamiętaj, aby zawsze rozgrzewać się przed treningiem i przygotować mięśnie do wysiłku. Poniżej zamieszczamy 3 propozycje rozgrzewki, abyś mogła wybrać idealną dla siebie.

2. Cardio

Najważniejsze jest to, żeby podczas treningu się zmęczyć, bo dzięki temu będziesz chudnąć! Możliwości masz mnóstwo – bieganie, rower, zumba, aerobik, pływanie lub trening w domu.

3. Mel B

W zależności od tego, jak dużo masz czasu, możesz każdego dnia skupić na tylko na jednej części ciała lub łączyć ze sobą kilka treningów. Jeżeli te ćwiczenia są dla Ciebie zbyt lekkie, wykorzystaj hantle, obciążniki na kostki lub gumy.

Ćwiczenia na brzuch

Ćwiczenia na pośladki

Ćwiczenia na nogi

4. Tiffany

Trening na boczki z Tiffany wykonuj co drugi dzień, chyba że nie pozwolą Ci na to zakwasy. Na początku możesz ograniczyć liczbę wykonywanych w ciągu tygodnia treningów i stopniowo je zwiększać, gdy Twoja kondycja się polepszy.

5. Rozciąganie

Rozciąganie po odbytym treningu jest równie ważne, co rozgrzewka. Aby mięśnie mogły odpocząć nie zapomnij dać im 5 minut na zrelaksowanie się 🙂

Dieta podczas fit wyzwania

Pamiętaj, że ćwiczenia to zaledwie 30% sukcesu (ale bardzo ważne, bo stosując samą dietę, Twoje ciało nie będzie jędrne), natomiast to jak się odżywiamy, wpływa na nasz wygląd aż w 70%, dlatego odżywiaj się wartościowo!

Zrezygnuj z niezdrowego jedzenia i słodyczy, jedz 5 posiłków dziennie, spożywaj więcej owoców i warzyw, pij 2 litry wody.

Powodzenia! 🙂

Szczupły brzuch, uda i pośladki w 30 dni! Podejmij z nami wyzwanie!

UWAGA! Przed przystąpieniem do treningów skonsultuj się z lekarzem lub fizjoterapeutą i dowiedz się, czy możesz wykonywać wszystkie zestawy ćwiczeń. Biorąc udział w wydarzeniu bierzesz za siebie odpowiedzialność.

Author

Share