„Mój chłopak nie chce nigdzie ze mną wychodzić”

Author

Categories

Share

Chłopak Edyty nie chce z nią nigdzie wychodzić. Jak przekonać go do wspólnych wyjść?

W związkach nie zawsze jest tak kolorowo, jakbyśmy chcieli. Często na początku jest pięknie, ale po czasie coś zaczyna się psuć. Tak właśnie zdarzyło się w związku Edyty i jej chłopaka. Przeczytajcie jej list i poradźcie, co powinna zrobić.

,,Hej, jestem Edyta i mam 16 lat. Od 2 lat mam chłopaka i mam dość poważny problem. Od kilku miesięcy mój chłopak nie chce ze mną w ogóle nigdzie wychodzić. Najchętniej to by się za każdym razem spotykał u niego w pokoju, zamawiał pizze i oglądał filmy. Mnie to nudzi! Próbowałam z nim o tym rozmawiać i to nie raz. Za każdym razem jest to samo, mówi mi, że ja mam coś wymyślić. Cokolwiek zaproponuję to jemu się ten pomysł nie podoba, krytykuje go i koniec końców siedzimy w domu.

Powoli zaczyna mi brakować pomysłów, co robić. Kocham mojego chłopaka, ale nie chcę cały czas siedzieć w domu jak takie za przeproszeniem dziady. Chciałabym się dowiedzieć, czy u Was też tak to wygląda, bo może to jednak ja przesadzam. Macie jakieś pomysły co robić z chłopakiem? Wydaje mi się, że on każdą moją propozycję by skrytykował, ale może po prostu nie wiem co lubią chłopcy. Jakieś pomysły? Z góry wielkie dzięki!”.

Author

Share