,,Pocałował mnie przyjaciel! Co mam teraz zrobić?”

Author

Categories

Share

Przyjaciel Marysi zrobił coś, czego kompletnie się nie spodziewała. Jeśli masz podobny problem, sprawdź, co zrobić w tej sytuacji!

,,Hej, mam problem i liczę, że mi poradzicie co robić. Mam przyjaciela Pawła i przyjaciółkę Kingę. Trzymamy się zawsze razem. Kilka dni temu byliśmy u mnie w domu i gadaliśmy (często się spotykamy u kogoś w domu). Paweł dziwnie mi się przyglądał, ale w sumie nie przejęłam się tym. W pewnym momencie Kinga poszła do łazienki, wtedy on tak nagle mnie pocałował! Nie było to cmoknięcie, tylko długi pocałunek. Nie chciałam tego, ale się nie odsunęłam. Jak mnie całował to poczułam takie dreszcze na całym ciele. Jak tylko usłyszał, że Kinga wraca to odskoczył ode mnie. Ona nic nie zauważyła, że coś się stało i niedługo poszli do domu. Od tego czasu nie gadałam z Pawłem i co ja mam zrobić? Odezwać się? W sumie to on mi się podoba i cudownie całuje, ale co z naszą przyjaźnią? Pomóżcie mi!” Marysia, 14 lat

***

Marysiu!

Z tego co piszesz, to Paweł zaskoczył Cię pocałunkiem, ale mimo początkowej niechęci, spodobało Ci się to i również odwzajemniłaś ten pocałunek. Z Twojego listu wynika, że zauroczyłaś się w Pawle! Rozumiem, że nie mieliście jeszcze okazji się spotkać, ale powinniście to zrobić jak najszybciej i szczerze ze sobą porozmawiać. Przede wszystkim należą Ci się wyjaśnienia, dlaczego tak postąpił. Musisz się jednak zastanowić co jest dla Ciebie ważniejsze – przyjaźń z nim czy miłość? Jeśli wybierzesz przyjaźń, nigdy nie dowiesz się jakby to było, gdybyście byli razem. Z drugiej strony, jeśli zdecydujesz się związać z Pawłem i coś nie wyjdzie, ciężko będzie znowu przyjaźnić się, jak gdyby nigdy nic. To trudna decyzja, którą musisz podjąć zanim się z nim spotkasz.

Źródło tekstu: http://www.dlanastolatek.pl || Źródło zdjęć: https://www.pexels.com

Author

Share